Rottweiler Yavrusu

 

      Rottweiler Yavrusu ülkemizde 90 lı yılların sonundan itibaren tanınmaya ve talep görmeye başlamıştır. O zamanki yıllarda Rottweiler Yavrusunu Ülkemizde üretiminin yok denecek kadar az olmasından dolayı, yurt dışından Macaristan, Rusya, Bulgaristan gibi ülkelerden getirmek suretiyle yeni sahipleri ile buluşturabiliyorduk. Ama günümüzde Rottweiler ırkını ülkemizde bilmeyen yok denecek kadar az duruma gelmiştir.

rottweiler yavrusurottweiler yavrusurottweiler yavrusu 

Rottweiler Yavrusu, Rottweiler ırkı ülkemizde 90'lı yılların sonlarında ismini duyurmaya başlamış ve o zamanın Türkiye sin de üretiminin yok denilecek kadar az olmasından dolayı rottweiler yavrusu temini yurt dışından Rusya, Macaristan, Sırbistan, Bulgaristan gibi ülkelerde kaçak yoklarla ülkemize getirilmek suretiyle yeni ailelerine teslimleri yapılmaktaydı. Rottweiler yavrusu hakkında şehir efsaneleri o kadar çok bilgisizce üretilip kamuoyuna servis edildi ki, bu köpeğin büyüdüğünde beyninin kafatasına sığmadığı için öldüğü, 7 yaşından sonra kendini kaybedip sahibini yediğine kadar bir çok hikayeler bilgi alt yapısı olmayan insanlar tarafından üretilerek gerçekmiş gibi yayıldı.

 

Satılık Rottweiler Yavrusu

 

rottweiler yavrusurottweiler yavrusurottweiler yavrusu

Rottweiler Yavrusu diğer köpek ırklarına göre korumacı yapısı itibariyle farklılıklar göstermekle beraber, özellikle eşyalarına ve yemeğine karşı kımızı çizgileri nettir. Rottweiler yavrusunu anne sütünden kesilmeyi müteakip sahiplenmeniz durumunda, tam bir hamur kıvamındadır. Yani, siz nasıl isterseniz o şekilde bir karakteristik yapıya bürünebilecektir. Etrafımızda çok agresif her harekete ciddi tepkiler veren rottweiler gözlemlerken, tamamen sosyal ne kedi ne köpek ne insan hiç bir canlının hiç bir hareketine tepki vermeyen rottweiler köpeklerini görmekte son derece mümkündür. Burada anlatmak istediğim konu, siz nasıl bir rottweiler köpeğiniz olmasını diliyorsanız o şekilde bir rottweiler yavrusu yetiştirmek tamamen sizin elinizdedir.

rottweiler yavrusurottweiler yavrusurottweiler yavrusu

ROTTWEILER ÖZELLİKERİ :

Rottweiler karakteri, Rottweiler, sakin, eğitilebilir, cesur ve ailesine kendini adayan bir köpektir. Güvenilir bir karakteri vardır. Ailesini büyük bir kararlılıkla korur. Acıya karşı duyarsız ve güçlü köpeklerdir. Ciddi, kendinden emin ve güvenilirdir. Dikkatli ve disiplinli bir eğitim şarttır, aksi takdirde güçlü ve saldırgan bir köpekle karşı karşıya kalınabilir. Ancak sabırlı bir eğitimle güvenilir, sadık ve sevgi dolu birer arkadaş olabilirler. 

rottweiler yavrusurottweiler yavrusurottweiler yavru

satılık rottweiler yavrusu fiyatları